טיפים שימושיים

החשיבות של תגי הכותרת

מלבד היותם חלק מרכזי בהצגת דף האינטרנט, לתגי הכותרת יש גם השפעה רבה על דירוג המאמרים. במילים פשוטות, סביר להניח שגוגל ומנועי חיפוש אחרים מעדיפים דפים עם תגי כותרת חזקים וממוקמים היטב.

מכיוון שגורם הדירוג הוא אחת הדרכים העיקריות למקסם את הדירוג שלך, חובה לשמור על עדכניות ומדויקות, שכן בכל פעם שאתה מבצע שינוי, עליך להיות בטוח שהוא לא ישפיע על הדירוג שלך.

להקפיץ את האתר דרך תגי הכותרת

אם אתה חוקר רציני, תרצה לקבל את תג הכותרת שלך ממש מההתחלה. אתה יכול להשתמש בכלי תוכנה חינמי בשם Titel IQ כדי לבדוק כמה טוב אתה עושה, וזה בדרך כלל ייתן לך תובנה לגבי כל החששות שיש לך.

דרך חשובה להעלות את דירוג הדף שלך, כפי שהוזכר קודם, היא על ידי הקפדה על הצגת התוכן שלך, תוך שימוש בכותרות ובמילים נרדפות חזקות בלבד. מילות מפתח אלה הן מה שאנחנו, כמנהלי אתרים, מחפשים כשאנחנו משתמשים בכלי החיפוש המועדפים עלינו.

מה זה תגי הכותרת?

תגית הכותרת (המכונה גם תגית המטא תיאור) מסייעת לגוגל ולמנועי חיפוש אחרים להבין את איכות האתר שלכם. זה מה שאתה מציג בדף שלך, בפורמט "[כותרת] – [מטא תיאור]".

האלגוריתם של גוגל מחפש את תיאור המטא הזה ומשתמש בו כדי להבין עד כמה מצליח הדף שלך באופן מקוון. אם אתה מוצא שיש לתעדכן את תג הכותרת שלך, או שיש לך יותר מדי מילים נרדפות למילת המפתח שלך, תוכל לשנות אותה כאן.

החשיבות של תגי הכותרת

בחירת תגי הכותרת – החלטה חשובה

עבור תג הכותרת שלך, הדבר הראשון שאתה צריך להחליט הוא מה אתה רוצה שיהיה. האם אתה רוצה שיתאר את התוכן בדף שלך, או שמא עדיף לך לכתוב משהו בסגנון "כיצד להפוך את הודעות הבלוג הנשכחות שלך (ליד) לאתר המעודכן באופן קבוע המגדיל את התנועה שלך?"

כמובן, ישנם כל מיני דברים אחרים שתוכלו לכלול בתג הכותרת; אתה יכול להשתמש בכותרת, בשורת תיוג, בתיאור קצר של מה עוסק הדף, בקישור לאתרים חיצוניים או פשוט בשם חברה, כמו PayPal.

כמה זמן זה צריך להיות?

שוב, זה תלוי מה המטרות שלך כמנהל אתרים, אבל אתה צריך לוודא שמדובר לפחות בכמה מילים, רצוי שלא יעלה על 20-30.

אבל איזה אורך יכול להיות כותרת טובה?

דבר המפתח שיש לזכור הוא כי לא מדובר בכמות, אלא בכמה אתה משתמש. אם אתה משתמש בפחות, סביר יותר שזה יהיה טוב עבורך, ואם אתה משתמש יותר, סביר יותר שזה יהיה רע.

אתה רוצה להשתמש בכותרות ארוכות במידת האפשר, אז חשוב על מי צפוי להיות שלך
דף, ומה הם יחפשו. אם יש לך סרטון, ייתכן שתרצה כותרת עם מילים כמו "צפה", אך אם הדף שלך עוסק בכלב שלך, ייתכן שתרצה משהו מושך יותר כמו "טריקים לכלבים" או "היא ילדה טובה".

חשוב גם שהשפה תהיה מדויקת ככל האפשר. לדוגמא, "התנגשות הטיטאנים" הוא כותרת מתאימה לסרט, אך ניתן להשתמש באותה כותרת גם לסרט אסונות, או לסרט מדע בדיוני.

לעוד מאמרים באתר טיפים שימושים:

לשלב את מילת המפתח בתוך הכותרות של מאמר

תגי הכותרת כל כך חשובים שזה יכול להיות מפתה לעשות את זה כמה שפחות, או להשאיר אותו לסוכנות שיווק טובה.

אך וודא שאתה משתמש בו נכון, ושמור על תגי הכותרת שלך מעודכנים. בטווח הארוך, זה יעזור לך להשיג את הדירוג הגבוה ביותר שאתה יכול להשיג עבור התוכן שלך, ולהבטיח שאתה מדרג למילת המפתח שרוב האנשים מחפשים.

רוצים לקרוא עוד כתבות בחזרה לעמוד הראשי https://www.httv.co.il/